به گزارش معراج به نقل از خبرگزاری مهر

به گزارش خبرنگار مهر، اگرچه از مجموع معاونت‌های وزارت ورزش، یک معاونت ماه‌ها است که با سرپرست اداره می‌شود و یک معاونت هم اصلاً مسئولی ندارد، اما تصمیم گیری برای تعیین تکلیف مدیریتی در این وزارتخانه از دفاتر زیر مجموع آغاز شده است.

مسعود سلطانی فر در اولین تصمیمی که برای تغییر و جابه جایی مدیریتی در سال جاری و در ساختمان وزارت ورزش داشت، اقدام به انتصاب مدیر برای دفتر فنی و نظارت بر طرح‌ها و اماکن ورزشی کرده است. بر این اساس خسرو ارتقایی که سرپرستی فرمانداری کرج را در کارنامه دارد به عنوان مشاور وزیر و مدیر این دفتر منصوب شده است. وی در نشست اخیر شورای معاونان وزارت ورزش به صورت رسمی معرفی شد.

پیش از این روزبه زورقی سرپرست دفتر فنی و نظارت بر طرح‌ها و اماکن ورزشی بود. وی بهمن ماه سال ۹۶ با حکم مسعود سلطانی فر به عنوان سرپرست این دفتر معرفی شد.

به گزارش خبرنگار مهر، اگرچه هفته گذشته با حکم وزیر ورزش، افشین ملایی به عنوان سرپرست فدراسیون ورزش‌های همگانی جایگزین علی مجد آرا شد اما انتخاب ارتقایی برای دفتر فنی و نظارت بر طرح‌ها و اماکن ورزشی اولین اقدامی است که مسعود سلطانی فر در رابطه با ساختمان وزارت ورزش و تعیین تکلیف مدیریتی آن برای سال ۹۸ انجام داده است. بدین ترتیب انتظار می‌رود به زودی برای معاونت‌های بلاتکلیف این وزارتخانه هم تصمیم گیری شود.

معاونت امور بانوان وزارت ورزش از آذرماه سال گذشته با سرپرست اداره می‌شود. زهرا موسوی سرپرست این معاونت است. پیش از این مسئولیت امور بانوان در وزارت ورزش بر عهده فریبا محمدیان بود اما وی به خاطر بازنشسته بودن کنار گذاشته شد اگرچه کماکان در ساختمان وزارت ورزش آمد و رفت دارد.

معاونت پارلمانی، حقوقی و امور استان‌های وزارت ورزش هم اصلاً مسئولی ندارد. امیر رضا خادم عهده دار مدیریت در این معاونت بود اما وی اسفندماه سال گذشته به قصد ورود به انتخابات فدراسیون کشتی و پس از ۵ سال، از این معاونت کناره گیری کرد.