طراحی وب سایت ارزان

طراحی وب سایت ارزان

طراحی وب سایت ارزان

برای طراحی وب سایت خود حتما لازم نیست هزینه زیادی متحمل شوید. این کار را می توانید با استفاده از ابزارهای رایگان و یا ارزان انجام دهید داشتن وب سایت رایگان و یا ارزان چیز دور از ذهنی نیست و می توانید بدون صرف هزینه و یا با صرف هزینه اندک وب سایت خود را راه اندازی نمایید. و این را در نظر داشته باشید که داشتن وب سایت از نداشتن آن بهتر است پس طراحی سایت خود را همین امروز آغاز کنید زیرا هر چه زودتر این کار را انجام دهید زودتر نتیجه خواهید گرفت.

در زیر برای شما هفت روش برای راه اندازی سایت ارزان و حتی رایگان آورده ام که با استفاده از آنها به راحتی می توانید سایت خود را راه اندازی نمایید.

۱٫شروع از پایه: برخی شرکت های وب هاستینگ به شما این امکان را می دهند که با هاست و دامنه از آنها سایت را به صورت رایگان در اختیار شما قرار می دهند البته در تهیه این سایت ها معمولا از قالب های آماده استفاده می شود.

۲٫ استفاده از قالب آماده سیستم مدیریت محتوا: نرم افزارهای رایگان مدیریت محتوای بسیاری وجود دارند که به شما این امکان را می دهند تا سایت را به صورت رایگان راه اندازی نمایید کافی است نرم افزار مورد نظر را دانلود نموده و بر روی سرور خود نصب نمایید. همچنین می توانید قالب آماده خود را از سایت های قالب های رایگان وب سایت دانلود نموده و سایت خود را راه اندازی نمایید. بهترین این نرم افزارها جوملا و وردپرس می باشد.

۳٫ استفاده از نرم افزار سایت ساز: نرم افزارهای سایت ساز بسیاری وجود دارند. این نرم افزارها ابزار WYSIWYG جهت ویرایش صفحه را در اختیار شما قرار می دهند تا بتوانید سایت خود را به مانند یک فایل ورد طراحی نمایید. برخی از این نرم افزارها آنلاین هستند و برخی آفلاین و کافی است به دستورالعمل ساخت سایت عمل نمایید. به لیست سایت سازهای آنلاین رایگان مراجعه نمایید و از طریق آنها سایت خود را به صورت رایگان طراحی نمایید. این سایت سازها هاست را به صورت رایگان در اختیار شما قرار می دهند.

۴٫ استخدام شخصی که تازه فارغ التحصیل شده: شما می توانید اشخاصی را که در زمینه طراحی وب تازه فارغ التحصیل شده اند به صورت کارآموزی جهت راه اندازی سایت خود استخدام نمایید که معمولا در این رشته همه در صدد جمع کردن پروفایل کاری قوی هستند پس کافی است شخص مورد نظر را بیابید و از او درخواست نمایید سایت شما را طراحی نماید.

۵٫ به یک کلاس درس طراحی وب سایت رجوع کنید: در برخی از کلاس های درس طراحی صفحات وب به کارآموزان پروژه های درسی داده می شود می توانید با مراجعه به استاد مورد نظر از او بخواهید سایت شما را جزو پروژه های درسی کارآموزان قرار دهد. البته این نوع کار مدت زمان بیشتری زمان خواهد گرفت.

۶٫ قرار دادن کار در سایت ها: شما می توانید خصوصیات سایت درخواستی خود را جهت مزایده در اینترنت بگذارید معمولا از این طریق و با استفاده از سایت های مخصوص این کار می توانید پروژه طراحی وب سایت خود را به هزینه پایین تری انجام دهید.

۷٫ معاوضه: چرا خدمات و کالاهای خود را در مقابل طراحی وب سایت خود ارائه نمی کنید. برخی از شرکت ها و اشخاصی که طراحی وب می نمایند به کالای شما احتیاج دارند برای پیاده سازی سایت خود لازم نیست هزینه ای پرداخت کنید کافی است محصول و یا خدمات خود را ارائه نمایید.

 

joomir.com

 

طراحی وب سایت ارزان

 

 

 

لیست تعرفه های خدمات طراحی وب سایت ما  —–  نمونه سایت طراحی شده توسط ما