به گزارش معراج به نقل از خبرگزاری مهر

به گزارش خبرنگار مهر، یحیی گل محمدی شامگاه امروز پنج شنبه در نشست خبری بعداز بازی تیمش با ماشین سازی در جمع خبرنگاران حاضر شد و پاسخگوی سوالات آنها شد.

وی با بیان اینکه بازی خیلی حساسی برای تیمش بود، افزود: گرفتن ۳ امتیاز هدف اصلی ما بود و باید می‌بردیم و سهمیه آسیایی را کسب می‌کردیم. خوشبختانه همین اتفاق هم رخ داد.

گل محمدی سپس با اشاره به سختی‌هایی که تیمش در این فصل کشیده است، ادامه داد: امشب باید از خیلی‌ها تشکر کنم که مهمترین آنها مردم خوب مشهد و تمام هوادارانی بود که یک فصل سخت را پشت سر گذاشتند. ما این فصل با تمام مشکلاتی که داشتیم ولی مردم از ما حمایت کردند.

وی سپس با تاکید بر اینکه بعد نیم‌فصل خوبی که داشتیم، مشکلات ما به اوج خود رسید گفت: مالک جدید از تیم حمایت کرد و بسیاری از مشکلات را حل کرد و یکی از این مشکلات امکانات بود.

سرمربی پدیده با بیان اینکه تیمش زمین تمرین مناسب نداشت گفت: به خاطر همین کیفیت لازم در بعضی بازی‌ها را نداشتیم ولی بازیکنان توانستند این مشکلات را به طور کامل کنار بزنند و نتایج خوبی رقم زدیم.

وی در خصوص وضعیتش برای فصل آینده لیگ برتر نیز گفت: هفته آینده قراردادم را با پدیده تمدید می‌کنم و مذاکرات خوبی با مسئولان باشگاه داشتم.

گل محمدی در خصوص احتمال سرمربیگری اش در تیم ملی امید نیز گفت: این مسئله صحت ندارد و من این موضوع را فقط در رسانه‌ها دیدم و بحثی با من نشده است.

وی سپس در خصوص آینده تیمش گفت: کار پدیده تازه شروع شده و کارهای زیربنایی این تیم هنوز باقی مانده که در سال‌های بعد باید سر و سامان بگیرد و سطح فوتبال شرق ایران را بالا ببریم.

گل محمدی همچنین در خصوص وقت تلف کردن‌های بازیکنان تیمش در پایان بازی گفت: هر تیمی که جلو باشد دلیلی ندارد که خیلی زود بازی را شروع کند اما این مسئله خیلی در بازی ما وجود نداشت و البته وقت‌کشی در فوتبال وجود دارد.

وی در خصوص عملکرد داور بازی نیز گفت: داوری امروز مشکلی نداشت و به او تبریک می‌گویم. عملکرد داور را نباید خیلی زود قضاوت کرد و باید فیلم بازی را انالیز کرد.