به گزارش معراج به نقل از خبرگزاری دانشجو

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگیان کرمانشاه موفق به راهیابی به فینال و کسب مقام دوم مناظرات ملی دانشجویان ایران شدند.

عرفان دهنوی، علیرضا سیاوشی، فاطمه برزگر افشار به سرپرستی مهدی گنجی دانشجو معلمان این دانشگاه هستند که در مرحله انتخابی کشوری این دوره از مسابقات موفق به کسب مقام دوم شدند.

مرحله دانشگاهی هشتمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران با «نشان خواجه نصیرالدین طوسی» به همت معاونت فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی تهران و با همکاری سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی و اداره کل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران، برگزار می‌شود.

این مسابقات به منظور برگزاری مناظره‌هایی با هدف التزام به اخلاق علمی، پرهیز از ورود به نزاع‌های غیر علمی در میان نسل جوان و نخبه کشور با اهتمام به روز آمدی و کارآمدی مباحث اجرا می‌شود.

این دوره مسابقات با همکاری دانشگاه‌های دولتی و آزاد، پیام نور، فنی و حرفه ای، فرهنگیان، علمی کاربردی و مشارکت شورای عالی انقلاب فرهنگی، سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی، معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی، نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها و سازمان جوانان جمعیت هلال احمر برگزار می‌شود.